• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP EĞİTİMLERİ
Bu sitede ilgili eğitim programlarının taslak takvimine ve bilgi formlarına ulaşabilirsiniz.
MEZUNİYET SONRASI TAMAMLAYICI TIP EĞİTİM PROGRAMLARI VE TOPLANTILARI
Bu sayfada Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan mezuniyet sonrası eğitim programları listelenmektedir.
UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNE GİRİŞ
Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi Uzaktan eğitim sistemine giriş için tıklayınız.
BİZE ULAŞIN !!
Geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları eğitimleri, klinik danışmanlığı, ürün danışmanlığı ve bilimsel araştırma danışmanlığı konularında sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Anasayfa

 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi 12 yıllık eğitim organizasyonu deneyimi ile başta sağlık çalışanları olmak üzere sağlığın korunması ve geliştirilmesine ilgi duyanlara nitelikli eğitim ve proje danışmanlığı hizmeti sunan bir İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık web sitesidir.

Hekim, diş hekimi, sağlık meslek mensupları ve sektör temsilcileri ile hastaların doğru yönlendirilmesi ilkesi ile yola çıkan ekibimiz geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında deneyimli eğitici ve uygulayıcılar ile, uzaktan eğitim sistemlerinin kontrolünü sağlayan mühendisler, web/iletişim/sosyal medya çözümleri geliştiren iletişim uzmanları, dijital ve basılı yayıncılık uzmanları, yayınevi sahipleri, proje uzmanları, size özel çözümler için mimarlar, ilaç/ürün danışmanları ve sizler ile iletişimimizi sağlayacak sekreteryamızdan oluşmaktadır.

Kuruluşumuz, geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında Sağlık Bakanlığı onaylı olarak eğitimler veren merkezlerin organizasyonlarına destek olmakta, bu alanda eğitim almak isteyen sağlık meslek mensuplarının kayıt vb prosedürlerini kolaylaştırmakta ve bu alanda çalışmak isteyen hekimlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
(c) Her hakkı saklıdır. 2017. www.tisakademi.org
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu