• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hipnoz

 Hipnoz kursu, hipnoz sertifikalı eğitim programı, hipnoz, hipnoterapi, hypnotherapy, Hypnosis course certificate
Hipnoz nedir?
Telkin yoluyla diğer bir kişinin bilinç ve farkındalık düzeyinde, hisler, duygular, düşünceler, hafıza veya davranışlarında değişiklik elde etmek üzere tasarlanmış veya bu sonucu ortaya çıkaran eylem veya prosedürdür. Bu uygulamaların sağlık alanındaki kullanımına hipnoz denir.

Katılımcılar: Tabip, diş tabibi, klinik psikologlar ve psikolojinin tıbbi uygulamaları yetki belgesine sahip psikologlar

(Tabipler programın 200 derslik bölümünden Diş Tabipleri ve Klinik Psikologlar ise 160 derslik bölümünden sorumlu olacaklardır.)

Kurs konuları
Hipnoz kursu konularını indirmek için tıklayınız...

Ankara programı takvimi 
ANKARA KURS TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ...

17-18 Mart 2018 başlangıç tarihi ve 31 Mart - 1 Nisan 2. hafta sonu eğitim tarihi olmak üzere ortalama ayda 2 hafta sonu olacak ve yaklaşık 5 ay sürecek bir takvim ile program tamamlanacaktır.

Eğitim ücreti:

Hipnoz kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL 

Hipnoz kursu ücreti: 5.400TL 

Toplam ücret= 6.000TL 
Toplam ücret (diş tabipleri ve klinik psikologlar)= 5.900TL İstanbul programı takvimi 
14-15 Nisan 2018 başlangıçlı ve ayda 2 hafta sonu olacak şekilde planlanmaktadır.
İSTANBUL KURS TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Hipnoz kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL 

Hipnoz kursu ücreti: 5.400TL 

Toplam ücret (tabipler)= 6.000TL 
Toplam ücret (diş tabipleri ve klinik psikologlar)= 5.900TL 


Hipnoz kursu Sağlık Bakanlığı onaylı olarak düzenlenmektedir. Eğitim ile ilgili şartlar (süre, takvim vb) değişikliğe tabidir. Formdaki zorunlu alanların doğru bir şekilde (nüfus cüzdanında belirtilen şekli ile, imla kuralları, Türkçe yazı karakteri ve büyük/küçük harf gözeterek) doldurulması gerekmektedir. Bütün işlemler bu bilgiler dikkate alınarak yapılacaktır. Sadece hekim, diş hekimi veya klinik psikolog iseniz bu formu doldurunuz. Diş hekimleri sadece kendi alanlarında uygulama yapmakla yetkilendirilirler. Bu nedenle sahada uygulama anlamında çeşitli zorluklarla karşılaşabilirler. Diş hekimlerinin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir. 
Kurs ücretine konaklama, yeme/içme, ulaşım vb hususlar dahil değildir. Kurumun bu yönde bir planlaması olmayıp kursiyerlerin kendi planlamalarını yapmaları gerekmektedir. Kurs ücreti bir seferde ödenebileceği gibi kayıt ölçme ve değerlendirme ücreti olan 600TL ödenerek kalan ücret kurs bitiş tarihine kadar kurs yerinde dekont karşılığı veya EFT/havale yoluyla ödenebilir. Kredi kartı geçerli değildir. Belirtilen plan dışında bir ödeme takvimi sizin için daha uygun olacaksa bu konuda size gönderilecek olan kayıt konulu e-postaya cevap olarak bilgi verebilirsiniz. Ayrıca kurs sonu sınavda başarılı olan kursiyerlerin sertifika tescili için defterdarlığa yatırılması gereken bedeli 350TL olarak kurs yerinde dekont karşılığı teslim etme imkanı da bulunmaktadır. Kursa katılan bütün kursiyerler binanın genel kuralları ve düzeni ile tıbbi atık kurallarına uymak zorundadır.

 

Hipnoz Kursu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu