• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Proloterapi

Proloterapi kursu (Sağlık Bakanlığı onaylı) olarak düzenlenecektir. Bu eğitime hekimler katılabilmektedir.

Müfredat dahilinde işlenmesi planlanan konular: Proloterapinin tanımı ve tarihçesi, Rejeneratif tıp uygulamaları ve tanımı, Doku tamir kaskadı, süresi ve fizyolojisi, Konnektif doku fonksiyonu, biyomekaniği, Tensegrity tanımı ve fonksiyonu, Eklem, bağ dokusu, ligamanlar, kasların fonksiyonel anatomisi, Proliferasyonun etki mekanizması ve bilimsel dayanakları, Proloterapide kullanılan proliferant solüsyonlar, Karışımın hazırlanması, Uygulama teknikleri, Uygulama materyalleri, Proloterapinin etkinliğini etkileyen faktörler, Uygulama sırasında enjeksiyona bağlı etkiler (ağrı, korku, kanama, ekimoz, enfeksiyon), Uygulama sırasında kullanılan ilaca bağlı etkiler (uyumsuzluk, alerjik reaksiyonlar, ağrı, flash, eritem, rebound etki), Uygulama tekniğine bağlı etkiler (ağrı, hematom, çizme), Proloterapi Kontrendikasyonları, Akut ve kronik ağrılar, Ligamentöz instabiliteler, Baş ve boyun yaralanmaları, Sırt ve göğüs kafesi yaralanmaları, Sırt ve bel yaralanmaları, Pelvis ve sakroiliak eklem yaralanmaları, Karın bölgesi yaralanmaları, Üst ekstremite yaralanmaları (Omuz, Dirsek, El bileği ve el yaralanmaları), Alt ekstremite yaralanmaları (Kalça ve uyluk, Diz ve alt bacak, Ayak bileği ve ayak yaralanmaları), İlk Yardım ve Acil Müdahale

ANKARA PROGRAMI
(Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi)

2. Grup

7 Haziran 2018 dökümanlar için sistemin açılması.

Yüz yüze eğitim tarihleri

7, 8, 9, 10 Haziran 2018
28-29 Temmuz 2018
8-9 Eylül 2018

Tüm grupların katılabileceği pratik, saha çalışması ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir. Eğitim saatleri 10:00-16:30. 

İSTANBUL PROGRAMI
(Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi)


2. Grup

5 Mayıs 2018 dökümanlar için sistemin açılması.

Yüz yüze eğitim tarihleri

5-6 Mayıs 2018 (ERTELENDİ)
2-3 Haziran 2018
30 Haziran-1 Temmuz 2018
1-2 Eylül 2018

Tüm grupların katılabileceği pratik, saha çalışması ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir. Eğitim saatleri 10:00-16:30. 

Eğitim ücreti
Proloterapi kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600 TL  

Proloterapi kursu ücreti: 3.200TL

Toplam ücret= 3.800 TL’dir. 


Kursa kayıt için aşağıdaki kayıt formunun doldurulmasının ardından gönderilecek olan bilgileri dikkate alarak kurs ücretinin ilk taksitinin (kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600 TL) yatırılmış olması ve dekontunun tisakademi@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra 1 hafta içinde kayıt onayının size ulaşmaması durumunda "Mesaj Gönder" menüsünden bize ulaşabilirsiniz. Ödemelerin kursun ilk 3 ayında tamamlanması gerekmektedir.

Proloterapi Kursu Kayıt Formu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu