• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sülük uygulaması

Sülük uygulaması kursu Sağlık Bakanlığı onaylı olarak düzenlenmektedir. Eğitim ile ilgili şartlar (süre, takvim vb) değişikliğe tabidir. Formdaki zorunlu alanların doğru bir şekilde (nüfus cüzdanında belirtilen şekli ile, imla kuralları, Türkçe yazı karakteri ve  büyük/küçük harf gözeterek) doldurulması gerekmektedir. Bütün işlemler bu bilgiler dikkate alınarak yapılacaktır. Sadece hekim veya diş hekimi iseniz bu formu doldurunuz. Diş hekimleri sadece kendi alanlarında uygulama yapmakla yetkilendirilirler. Bu nedenle sahada uygulama anlamında çeşitli zorluklarla karşılaşabilirler. Diş hekimlerinin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir. Takvimler sizin için uygun değilse daha sonraki aylarda ilan edilecek programlar için ön talep doldurabilirsiniz. 
Kurs ücretine konaklama, yeme/içme, ulaşım vb hususlar dahil değildir. Kurumun bu yönde bir planlaması olmayıp kursiyerlerin kendi planlamalarını yapmaları gerekmektedir. Kurs ücreti bir seferde ödenebileceği gibi kayıt ölçme ve değerlendirme ücreti olan 600TL ödenerek kalan ücret kurs bitiş tarihine kadar kurs yerinde dekont karşılığı veya EFT/havale yoluyla ödenebilir. Kredi kartı geçerli değildir. Belirtilen plan dışında bir ödeme takvimi sizin için daha uygun olacaksa bu konuda size gönderilecek olan kayıt konulu e-postaya cevap olarak bilgi verebilirsiniz. Ayrıca kurs sonu sınavda başarılı olan kursiyerlerin sertifika tescili için defterdarlığa yatırılması gereken bedeli 350TL olarak kurs yerinde dekont karşılığı teslim etme imkanı da bulunmaktadır. Kursa katılan bütün kursiyerler binanın genel kuralları ve düzeni ile tıbbi atık kurallarına (enjektöre kutularının, tıbbi atık poşetlerinin kullanımı vb) uymak zorundadır. Kurs sırasında kamera/video çekimi yapmak, eğitim salonunda fotoğraf çekmek ve cep telefonu ile konuşmak yasaktır. Programa devam zorunluluğu vardır.

ANKARA PROGRAMI (hekimler ve diş hekimleri)
ANKARA EĞİTİMLERİ; ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TAMAMLAYICI TIP UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.

1. Grup
Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 09.07.2018 (Bu tarihte merkeze gelmenize gereyoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 6 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 

Yüz yüze eğitim tarihleri:
14-15 Temmuz 2018 (Hüseyin Ayhan, Dr. Batu Bayar)
11-12 Ağustos 2018 (Dr.Yunus Gürdal, Dr. Mustafa Çiftçi)

Ankara programı için eğitim ücreti:

Sülük uygulaması kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL

Sülük uygulaması kursu ücreti: 1.600TL

TOPLAM ÜCRET= 2.200 TL’dir.

MALATYA PROGRAMI (hekimler ve diş hekimleri)
İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi 

1. Grup
Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 25.06.2018 (Bu tarihte merkeze gelmenize gerek yoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 6 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 
Yüz yüze eğitim tarihleri: 20,21,22 Temmuz 2018 (Hüseyin Ayhan, Dr. Yunus Gürdal, Dr. Batu Bayar)

Malatya programı için eğitim ücreti:

Sülük uygulaması kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL

Sülük uygulaması kursu ücreti: 1.600TL

TOPLAM ÜCRET= 2.200 TL’dir.

İSTANBUL PROGRAMI (hekimler ve diş hekimleri)

Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 30.04.2018 (Bu tarihte merkeze gelmenize gerek yoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 6 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 
Yüz yüze eğitim tarihleri: 30 Haziran - 1 Temmuz 2018, 7-8 Temmuz 2018

İstanbul programı için eğitim ücreti:

Sülük uygulaması kursu kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL

Sülük uygulaması kursu ücreti: 1.600TL

TOPLAM ÜCRET= 2.200 TL’dir.

Detaylı program kayıt yaptırmış olan katılımcılara gönderilecektir.


Kayıt için aşağıdaki kayıt formunun doldurulmasının ardından gönderilecek olan bilgileri dikkate alarak kurs ücretinin yatırılmış olması ve dekontunun tisakademi@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra 1 hafta içinde kayıt onayının size ulaşmaması durumunda "Mesaj Gönder" menüsünden bize ulaşabilirsiniz.

Sülük Kursu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu