• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Müzikterapi

Müzikterapi uygulaması kursu (Sağlık Bakanlığı onaylı) olarak düzenlenecektir. Müzikterapi uygulaması kursu ile ilgili detaylı bilgiler www.muzikterapikursu.com adresinde sunulmuştur. Bu sayfada cevap bulamadığınız sorularınız için tisakademi@gmail.com adresine müzikterapi uygulaması kursu ile ilgili bilgi talebinizi ileten bir e-posta gönderebilir veya www.muzikterapikursu.com  sitesinin iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz. Meslek alanının Tabip ve uzman tabip, Diş tabibi ve uzman diş tabibi, Eczacı, Ebe, Hemşire, Klinik psikolog, Fizyoterapist, Fizyoterapi teknikeri, Odyolog, Odyometri teknikeri, Diyetisyen, Dil ve konuşma terapisti, Podolog, Sağlık fizikçisi, Radyoterapi teknikeri, Anestezi teknisyeni/teknikeri, Tıbbi laboratuvar teknisyeni, Tıbbi laboratuvar ve patoloji teknikeri, Tıbbi görüntüleme teknisyeni/teknikeri, Ağız ve diş sağlığı teknikeri, Diş protezi teknikeri, Tıbbi protez ve ortez teknisyeni/teknikeri, Ameliyathane teknikeri, Adli tıp teknikeri, Diyaliz teknikeri, Perfüzyonist, Eczane teknikeri, İş ve uğraşı terapisti (Ergoterapist), İş ve uğraşı teknikeri (Ergoterapi teknikeri), Elektronörofizyoloji teknikeri, Mamografi teknikeri, Optisyen, Acil tıp teknikeri, Acil tıp teknisyeni, Hemşire yardımcısı, Ebe yardımcısı, Sağlık bakım teknisyeni, müzik öğretmeni, devlet konservatuarı vb şeklinde doldurulması gerekmektedir. Aşağıdaki kayıt formunu ilgili sitedeki detayları inceledikten sonra, katılım koşullarını sağlıyor ve eğitim şartlarını kabul ediyorsanız kursa kayıt talebiniz olması durumunda doldurunuz.

EĞİTİM ÜCRETİ

Sağlık Meslek Mensupları için eğitim ücreti: 5.500TL
Eğitim kayıt, ölçme ve değerlendirme ile ilave materyaller bedeli olan 600TL ile birlikte toplam 6.100TL`nin kayıt yaptırmış olanlara bildirilecek hesap bilgilerine yatırılması gerekmektedir. Ödemeler bir defada yapılabileceği gibi kayıt, ölçme ve değerlendirme ile ilave materyaller bedeli olan 600TL kurs öncesinde yapılmak ve 5.500TL toplam ödeme kurs bitiş tarihinden önce tamamlanmak kaydı ile kurs süresi boyunca taksitlendirilebilecektir.

Müzik Meslek Mensupları için eğitim ücreti: 5.000TL
Eğitim kayıt, ölçme ve değerlendirme ile ilave materyaller bedeli olan 600TL ile birlikte toplam 5.600TL`nin kayıt yaptırmış olanlara bildirilecek hesap bilgilerine yatırılması gerekmektedir. Ödemeler bir defada yapılabileceği gibi kayıt, ölçme ve değerlendirme ile ilave materyaller bedeli olan 600TL kurs öncesinde yapılmak ve 5.040TL toplam ödeme kurs bitiş tarihinden önce tamamlanmak kaydı ile kurs süresi boyunca taksitlendirilebilecektir.

Müzikterapi Kursu Kayıt Formu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu