• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ozon uygulaması

Ozonla Tedavi

Ozon doğada atmosferin üst tabakalarında bulunan ve dünyadaki canlı organizmaları ultraviole radyasyondan koruyan bir tabakadır. Ozonun uygulandığı duruma ve uygulama şekline göre farklı etkileri vardır. Tedavi amacıyla; solüsyon, gaz, yağ veya ozon uygulanmış su olarak kullanılabilir ...

Sunum 1 - Ozon uygulaması nedir? (okumak için tıklayınız...)

Sunum 2 - Ozon uygulaması serifikalı eğitim programı (okumak için tıklayınız...)

 ozon tedavisi, ozone therapyOzon uygulaması ile ilgili her ay yeni kurs grubu açılmaktadır. Kurs Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Eğitim ile ilgili şartlar (süre, takvim vb) değişikliğe tabidir. Formdaki zorunlu alanların doğru bir şekilde (nüfus cüzdanında belirtilen şekli ile, imla kuralları, Türkçe yazı karakteri ve büyük/küçük harf gözeterek) doldurulması gerekmektedir. Bütün işlemler bu bilgiler dikkate alınarak yapılacaktır. Sadece hekim veya diş hekimi iseniz bu formu doldurunuz. Diş hekimleri sadece kendi alanlarında uygulama yapmakla yetkilendirilirler. Bu nedenle sahada uygulama anlamında çeşitli zorluklarla karşılaşabilirler. Diş hekimlerinin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir. Takvimler sizin için uygun değilse daha sonraki aylarda ilan edilecek programlar için ön talep doldurabilirsiniz. 

Kurs ücretine konaklama, yeme/içme, ulaşım vb hususlar dahil değildir. Kurumun bu yönde bir planlaması olmayıp kursiyerlerin kendi planlamalarını yapmaları gerekmektedir. Kurs ücreti bir seferde ödenebileceği gibi kayıt ölçme ve değerlendirme ücreti olan 600TL ödenerek kalan ücret kurs bitiş tarihine kadar kurs yerinde dekont karşılığı veya EFT/havale yoluyla ödenebilir. Kredi kartı geçerli değildir. Belirtilen plan dışında bir ödeme takvimi sizin için daha uygun olacaksa bu konuda size gönderilecek olan kayıt konulu e-postaya cevap olarak bilgi verebilirsiniz. Ayrıca kurs sonu sınavda başarılı olan kursiyerlerin sertifika tescili için defterdarlığa yatırılması gereken bedeli 350TL olarak kurs yerinde dekont karşılığı teslim etme imkanı da bulunmaktadır. Kursa katılan bütün kursiyerler binanın genel kuralları ve düzeni ile tıbbi atık kurallarına (enjektöre kutularının, tıbbi atık poşetlerinin kullanımı vb) uymak zorundadır. Kurs sırasında kamera/video çekimi yapmak, eğitim salonunda fotoğraf çekmek ve cep telefonu ile konuşmak yasaktır. Programa devam zorunluluğu vardır.


ANKARA PROGRAMI (hekimler)

ANKARA EĞİTİMLERİ; ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TAMAMLAYICI TIP UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.

4. Grup: Hafta sonu grubu

Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 07.06.2018 (Bu tarihte merkeze gelmenize gerek yoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 6 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 

Yüz yüze eğitim tarihleri 30 Haziran-1 Temmuz 2018 hafta sonunda başlayacaktır. Diğer eğitim tarihleri 14-15 Temmuz 2018 , 21-22 Temmuz 2018 , 4-5 Ağustos 2018  olarak planlanmaktadır (taslak takvim, değişikliğe tabidir). İlave pratik günleri ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir.

Tüm grupların katılabileceği pratik, saha çalışması ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir.

Ankara programı için eğitim ücreti:

Ozon uygulaması kursu ön kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL, Muhtelif kullanımlar ve sarf ücreti: 350TL

Ozon uygulaması kursu ücreti: 3.200TL

TOPLAM ÜCRET= 4.150 TL’dir.

İSTANBUL PROGRAMI (hekimler)

2. Grup: Hafta sonu grubu

Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 25.06.2018 (bu tarihte merkeze gelmenize gerek yoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 3 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 

Yüz yüze eğitim tarihleri 30 Haziran-1 Temmuz 2018 hafta sonunda başlayacaktır. Diğer eğitim tarihleri 21-22 Temmuz 2018, 28-29 Temmuz 2018, 11-12 Ağustos 2018 olarak planlanmaktadır (taslak takvim, değişikliğe tabidir). İlave pratik günleri ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir.

Tüm grupların katılabileceği pratik, saha çalışması ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir.

İstanbul programı için eğitim ücreti:

Ozon uygulaması kursu ön kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL, 

Ozon uygulaması kursu ücreti: 3.200TL

TOPLAM ÜCRET= 3.800 TL’dir.


KONYA PROGRAMI (hekimler)
 

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MERAM TIP FAKÜLTESİ TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.

1. Grup:  Uzaktan eğitim başlangıç tarihi 2 Temmuz 2018  (Bu tarihte merkeze gelmenize gerek yoktur. Sadece dökümanların/videoların olduğu bir sistem bilgisi e-posta adresinize gönderilecektir ve 6 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır.) 

Yüz yüze eğitim tarihleri 26,27,28,29 Temmuz 2018 (ilk 2 gün klinik çalışma, son 2 gün ders ve pratik) tarihinde başlayacaktır. Diğer eğitim tarihleri 18-19 Ağustos 2018 olarak planlanmaktadır (taslak takvim, değişikliğe tabidir). İlave pratik günleri ve telafi günleri daha sonra ilan edilecektir.

Konya programı için eğitim ücreti:

Ozon uygulaması kursu ön kayıt, ölçme ve değerlendirme ücreti: 600TL, 

Ozon uygulaması kursu ücreti: 3.200TL

TOPLAM ÜCRET= 3.800 TL’dir.


** Aşağıdaki formu doldurarak kursa kayıt talebinde bulunuyorsunuz. Kayıt talebinden önce sorularınız olması durumunda "Mesaj Gönder" menüsünden sorularınızı iletebilirsiniz.

Ozon Uygulaması Kursu Kayıt Formu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UZAKTAN EĞİTİM
 Tamamlayıcı ve İntegratif Sağlık Akademisi, İntegratif Tıp, İntegratif Sağlık, Bütüncül Tıp, Bütünleştirici Tıp, Kişiye Özel Sağlık Yaklaşımı, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp
Uzaktan eğitim sistemi video sorunları
PARTNERLER

 İntegratif Sağlık Eğitim Danışmanlık
 Getat Akademi - Bilimsel Araştırmalar Platformu